Preskočiť na obsah
Budujeme nádej

Ostatné služby

Budujeme nádej

Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

Sídlo
Moldava nad Bodvou
Od roku
2013
IČO
42 322 421

Budujeme nádej

Občianske združenie

Aktívna
Sídlo
Budulovská 40, 045 01 Moldava nad Bodvou
Na trhu od
3. mája 2013
IČO
42 322 421
Právna forma
Občianske združenie
Odbor (SK NACE 94.99)
Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

Organizácia v číslach

13
rokov na trhu
2013
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O organizácii

Spoznajte Budujeme nádej

Budujeme nádej je občianske združenie so sídlom na adrese Budulovská 40, 045 01 Moldava nad Bodvou. Zapísaná je od 3. mája 2013 (Register občianskych združení).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti ostatných členských organizácií i. n.“ (94.99). Predmet činnosti tvorí 1 položka, napríklad rómske.

Základné údaje

Obchodné meno
Budujeme nádej
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
IČO
42 322 421
Dátum vzniku
3. mája 2013
Sídlo
Budulovská 40, 045 01 Moldava nad Bodvou
Register občianskych združení
MV SR, oddiel VVS, vložka č. 1-900/90-41545
Sektor (ESA 2010)
Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
Odbor (SK NACE 94.99)
Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Budujeme nádej zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Rómske

Časté otázky

Základné informácie o organizácii

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Budujeme nádej?

Sídlo je na adrese Budulovská 40, 045 01 Moldava nad Bodvou.

Čím sa Budujeme nádej zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti ostatných členských organizácií i. n.“ (94.99). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: rómske.

Aké je IČO – Budujeme nádej?

IČO je 42 322 421.

Kedy vznikla Budujeme nádej?

Vznik: 3. mája 2013. Na trhu pôsobí 13 rokov.

Sídlo

Kde organizáciu nájdete

Budulovská 40 045 01 Moldava nad Bodvou

Registrový súd: MV SR

Spravujete túto organizáciu?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Budujeme nádej podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese budujeme-nadej.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.